WSZYSTKIE PRODUKTY

VIVOMIXX krople

56,00 zł
Brutto

VIVOMIXX krople to produkt przeznaczony do uzupełnienie diety noworodków, niemowląt i małych dzieci. Zawiera 8 różnych szczepów liofilizowanych żywych kultur bakterii, w okresie niedostatecznej kolonizacji bakteryjnej przewodu pokarmowego.

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Vivomixx krople to probiotyk w postaci proszku do sporządzenia zawiesiny doustnej do stosowania w kroplach.

Składniki:

Olej MCT (Medium Chain Triglycerides – trójglicerydy średniołańcuchowe), liofilizowane żywe kultury bakterii 4% :Streptococcus thermophilus DSM24731, Bifidobacterium longum DSM24736, Bifidobacterium breve DSM24732, Bifidobacterium infantis DSM24737, Lactobacillus acidophilus DSM24735, Lactobacillus plantarum DSM24730, Lactobacillus paracasei DSM24733, Lactobacillus delbruecki ssp. Bulgaricus DSM24734.

Rekomendowany :

·         w stanach zapalnych jelit

·         w schorzeniach czynnościowych jelit np. kolce jelitowej niemowląt

·         po lekowych zaburzeniach flory bakteryjnej jelit np. antybiotykoterapii

·         we wspieraniu odporności

Sposób użycia:

Przed pierwszym użyciem należy przekręcić do oporu nakrętkę zgodnie z ruchem wskazówek zegara, celem całkowitego otwarcia dna pojemniczka umieszczonego w nakrętce i uwolnienia proszku do buteleczki (1). Należy postukać w nakrętkę, by cały proszek trafił do oleju (2). Odkręcić nakrętkę i sprawdzić czy proszek w całości trafił do buteleczki. Następnie zastąpić nakrętkę kroplomierzem dołączonym do opakowania. Wstrząsnąć kilkukrotnie do uzyskania jednolitej zawiesiny (3). Krople można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub po rozpuszczeniu w letnim płynie. Przed każdym użyciem, produkt należy wstrząsnąć kilkukrotnie i odmierzyć zalecaną ilość kropli. Po zastosowaniu produkt należy szczelnie zamknąć. 

Zalecana dzienna porcja do spożycia:

10 -20 kropli zawiesiny (zawiera 5-10 miliardów bakterii (5 x 109jtk.).

Przechowywać w lodówce w temperaturze 2-C,najlepiej w oryginalnym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci oraz z dala od światła. Produkt zawiera wrażliwe na ciepło bakterie. Nie należy narażać produktu na bezpośrednie działanie źródeł ciepła. Zużyć w ciągu 3 tygodni po otwarciu. Po zakończeniu stosowania produktu, należy pozbyć się pozostałości.