Od 0 do 5 roku życia

LAKTOFERYNA KROPLE

25,00 zł
Brutto

Laktoferyna to aktywne białko, które wykazuje szereg pozytywnych oddziaływań na organizm człowieka: przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe, przeciwgrzybiczne, przeciwzapalne.

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Laktoferyna to białko naturalnie występujące,  przede wszystkim w mleku (w tym mleku matki) i płynach ustrojowych.
Laktoferyna jako suplement  doskonale stymuluje rozwój dobrych bakterii jelitowych z rodzajów Lactobacillus i Bifidobacterium, stąd jej działanie na układ odpornościowy.

Ponadto ma właściwości  antyoksydacyjne, przeciwzapalne. Pomaga zwiększyć absorpcję żelaza. Badania wykazały również działanie immunomodelujące i  przeciwnowotworowe Laktoferyny.

Składniki:

·         Laktoferyna w 10 kroplach/ 100mg

·         olej MCT (Medium Chain Triglycerides – trójglicerydy średniołańcuchowe,

·         przeciwutleniacz – DL-α-tokoferol. 

Sposób użycia:

Produkt gotowy do spożycia. Na dnie fiolki może gromadzić się osad, jest to naturalny proces sedymentacji zawiesiny. Nie ma to wpływu na jakość i bezpieczeństwo produktu. Przed każdym użyciem produkt należy wstrząsnąć kilkukrotnie i odmierzyć zalecaną ilość kropli za pomocą kroplomierza. Produkt można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub po zmieszaniu w letnim płynie. Nie należy mieszać kropli z gorącymi płynami. Przechowywać w temperaturze poniżej 25 ̊ C.

Opakowanie zawiera 8 ml. produktu.

WAŻNE INFORMACJE

Produkt zalecany do stosowania od pierwszych dni życia u noworodków, niemowląt i małych dzieci. Produkt należy przyjmować pod nadzorem lekarza. Nie jest odpowiedni do stosowania jako jedyne źródło pożywienia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Produkt bezglutenowy, bez laktozy