Produkty, które znajdziecie Państwo w naszym sklepie probio- fit, to preparaty medyczne i suplementy diety najwyższej jakości.

PROBIOTYKI I SUPLEMENTY PiLeJe

Grupa PiLeJe - oferuje wyłącznie produkty naturalnego pochodzenia w dawkach zgodnych z dobowym zapotrzebowaniem organizmu człowieka, charakteryzujące sie optymalnym przyswajaniem z przewodu pokarmowego.

Grupa PiLeJe powstała w 1991 roku jako odpowiedź na niezadowolenie zespołu lekarzy, w tym Dr Christiana Leclerc – jej założyciela, który zauważył, że tradycyjna praktyka lekarska zbyt często opiera się na pomocy w momencie, kiedy stan patologiczny już zaistniał w organizmie, a nie koncentruje się na utrzymaniu dobrego zdrowia.

Tak narodził się pomysł stworzenia Laboratorium PiLeJe produkującego probiotyki i prebiotyki najwyższej jakości, wpływające nie tylko na łagodzenie choroby, ale także, a nawet przede wszystkim, na trwałe zachowanie dobrej kondycji zdrowotnej w wielu jej aspektach.

PiLeJe opiera się na idei indywidualnego wsparcia i rozwiązań zdrowotnych dostosowanych do specyficznych potrzeb danej osoby.

 PiLeJe jako zespół lekarzy specjalistów

Wspomagane przez wielodyscyplinarny zespół badawczy oraz we współpracy z lekarzami sektora publicznego i prywatnego, Laboratorium PiLeJe przyczynia się także do postępu badań w dziedzinie odżywiania.

Obejmuje dwie dziedziny: mikroodżywianie, czyli odżywianie komórek poprzez odpowiednią dietę i suplementację połączoną ze wspomaganiem procesu wchłaniania wszystkich niezbędnych składników odżywczych, oraz fitoterapię, której podstawą jest terapia oparta na prozdrowotnych właściwościach roślin.

Laboratorium PiLeJe opracowało gamę specjalnych produktów w zakresie microbioty. W ciągu 20 lat przeprowadzono liczne testy, na podstawie których wyselekcjonowano szczepy* według określonych cech i potrzeb.

* Szczepy te są zdeponowane w Collection Nationale de Cultures de Micro-organismes (Państwowej Kolekcji Upraw Mikroorganizmów) w Instytucie Pasteura w Lille, we Francji. 

Laboratorium PiLeJe jest certyfikowane znakiem jakości ISO 22000 oraz ISO 14001

WITAMINY CaliVita

CaliVita International - bazując na 25. letnich doświadczeniach wybitnych specjalistów, oferuje innowacyjne produkty spełniające najwyższe standardy jakości. W procesie tworzenia suplementów diety wykorzystuje surowce naturalneaktywne składniki roślinne pochodzące z upraw ekologicznych.

CaliVita oprócz wykorzystania najnowszych wyników badań naukowych przy opracowywaniu innowacyjnych składników, bazuje również na wieloletniej tradycji medycyny ludowej. Stosuje formy składników aktywnych o jak najlepszej przyswajalności. Formuły produktów CaliVita stara się opracowywać w sposób, by poszczególne składniki wywierały synergiczny efekt (wzajemnie wzmacniające działanie) na organizm.

Większość produktów CaliVita International jest wytwarzana w USA, zgodnie z najwyższymi standardami stosowanymi w przemyśle farmaceutycznym. Produkcja podlega rygorystycznej kontroli jakości zgodnie z wymaganiami GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej) i odbywa się pod stałą kontrolą i regularnym nadzorem FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i leków). Produkty te spełniają również wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej.  

PASTY DO ZĘBÓW Dabur

Firma Dabur założona została w roku 1884 w Kalkucie, jako firma farmaceutyczna zajmująca się produkcją preparatów i leków Ajurwedyjskich. W swojej 125 letniej historii przeszła wiele przeobrażeń i pokonała wiele trudności- po to abyśmy teraz mogli cieszyć się doskonałymi produktami - Dabur, czyli wysokiej jakości ziołowymi kosmetykami służącymi do pielęgnacji włosów, jamy ustnej i ciała.

Marka Dabur jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Indiach oraz pozostałych krajach azjatyckich.